Kariéra

Jsme sociální firma s prvotním zaměřením na zaměstnávání osob zdravotně znevýhodněných, OZP nebo TZP. Našimi zaměstnanci jsou ale i osoby ohrožené sociálním vyloučením – zaměstnanci s věkem nad 50 let a ženy pečující o dítě. Naše pracoviště je bezbariérové. Jsme malý, věkově smíšený kolektiv. Pokud patříte do některé z výše uvedených kategorií, přijďte mezi nás!

V současné chvíli hledáme vhodné uchazeče na následující pracovní pozice:

Kontaktní centrum Kolibřík hledá do svého týmu!!

Operátora s úsměvem – pracovníka kontaktního centra (1/2 – 1 úvazek)

Náplň práce: průzkumové dotazování
(vhodné i pro maminky na mateřské dovolené, OZP či studenty)

  • Chcete si přivydělat?
  • Chcete pracovat v malém týmu plném zajímavých lidí?
  • Chcete si řídit svůj čas a plánovat si směny dle svých potřeb?

Jsou Vaše odpovědi ano? Tak přijďte k nám!! Klidně jen tak, nezávazně, najdete nás každý den na adrese Cejl 37/62 od 9:00 do 17:00.

Jsme sociální firma Kolibřík, pracují u nás hlavně lidé zkušení věkem nebo zdravotně znevýhodnění. Každý si u nás přijde na své.

Co nabízíme?

  • Přátelské prostředí, ve kterém se budete cítit dobře
  • Stravenky
  • Motivační soutěže o hodnotné ceny
  • Stabilní plat od 70,-/h + individuální odměny
  • Férové jednání, žádné skryté prodeje po telefonu

Co požadujeme?

  • Chuť na sobě pracovat
  • Nadšení a zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou (nikoli však podmínkou)

Vše ostatní Vás naučíme. Tak přijďte mezi nás.

Jsme sociální firma s prvotním zaměřením na zaměstnávání osob zdravotně znevýhodněných, OZP nebo TZP. Našimi zaměstnanci jsou ale i osoby ohrožené sociálním vyloučením – zaměstnanci s věkem nad 50 let a ženy pečující o dítě. Naše pracoviště je bezbariérové. Jsme malý, věkově smíšený kolektiv.