O callcentru

Kontaktní centrum Kolibřík – sociální firma

Jsme moderní, ale tak trochu jiné callcentrum. Realizujeme jménem našich klientů telemarketingové inbound i outbound kampaně a sjednáváme schůzky obchodním zástupcům.

Od roku 2015 jsme členové Komory sociálních podniků ČR.

Jsme jiné callcentrum! Telemarketing jde dělat i jinak!

A čím že jsme jiní?

Generování obchodních leadů

Nenechte svoje „drahé“ prodejce ztrácet čas voláním studených kontaktů. Šetřete náklady a motivaci vašich zaměstnanců. Nechte si obchodní příležitosti posílat. Voláme hot leady v oblastech - bankovní a finanční služby, úvěry, energetika, pojišťovnictví,

Hot lead obsahuje to co potřebujete:

Jméno/telefonní číslo/jde o kompetentní osobu k uzavírání smluv/plní parametry pro nabídku - věk, příjem..../očekává Vaši nabídku/

Měsíčně dodáváme našim partnerům desetitisíce leadů!

Leady jsou exportovány partnerům ještě v den jejich navolání. Jejich čerstvost zajistí druhý den výrazně vyšší pravděpodobnost úspěšného prodeje.

Cena kompletního leadu: od 25-99 Kč při odběru do 1.000ks/měsíc, vyšší počty a dlouhodobost = individuální podmínky

Externí back-office

Dobře víme, jak jsou malé a střední firmy zatěžované papírováním. Sezónní zvýšení potřeby komunikace s vašimi zákazníky působí velký nápor na kmenové zaměstnance. Je čas na outsourcing back-office. Kontaktní centrum Kolibřík nabízí našim zadavatelům celé portfolio služeb. Postaráme se o jednu dílčí činnost se stejnou péčí, jako o celý proces. Naše back-office pracoviště je připraveno pečovat o vaše klienty v oblasti:

Disponujeme novým, moderním pracovištěm se sedmi operátorskými stanovišti, technikou schopnou efektivně tisknout, scanovat nebo certifikovaně skartovat vaše dokumenty. Co je ale nejdůležitější - náš motivovaný tým :-)

obrazek call centra

Vybavení a provoz back-office Kolibřík je spolufinancováno Evropskou Unií z Operačního programu Zaměstnanost.